צרו קשר

דיקור סיני

 
גדעון רון, ד"ר לרפואה סינית ונטורולג ותיק והמוביל בתחומו בישראל, מוכר לרבים בזכות בהופעותיו הרבות בתקשורת. ד"ר רון מעניק במרפאותיו טיפולי דיקור סיני לקשת רחבה של בעיות, מחלות וצרכים, כדוגמת אסתמה, אלרגיות, פוריות, הפסקת עישון, אקזמה, מיגרנות, כאבי גב, בעיות עיכול, לחץ דם, סכרת, כולסטרול והשמנת יתר, וכן בעיות שינה ומתח נפשי. היכולת לטפל בקשת רחבה של בעיות אלו ועוד רבות נוספות, טמונה בעובדה שהרפואה הסינית אינה מטפלת במחלה אלא בגוף שגורם להיווצרותה.
 
מערכת גוף האדם על פי הרפואה הסינית
 
דיקור סיני, המכונה בלועזית אקופונקטורה, הינה שיטת טיפול עיקרית במרפאותיי המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. זוהי תורה עתיקת יומין והוליסטית הרואה את כל אברי וחלקי הגוף כמערכת אחת שלמה. על פי הרפואה הסינית, גוף האדם מורכב משני מרכיבים עיקריים - הגוף הפיזי והצ'י שפירושו כוח החיים. הצ'י שאחראי על איזון ובריאות זורם בכל חלקי הגוף במרידיאנים המכונים בעברית אפיקים. כל עוד הצ'י זורם באפיקים בחופשיות, כל מערכות ואברי הגוף מאוזנים ופועלים כשורה. ואולם, כאשר קיימת האטה או חסימה בזרימת הצ'י במירידיאן, הגוף יוצא מתפקודו המאוזן וצפויות בעיות במערכותיו השונות. במקרים אלו טיפולי הדיקור הסיני שמעניק ד"ר רון עשויים לסייע לשחרור החסימה ולהחזרת האיזון הטבעי של הגוף.
 
טיפול באמצעות דיקור סיני
 
במהלך טיפול באמצעות דיקור עור המטופל נדקר על ידי מחט דקיקה ועדינה בנקודות שונות המשפיעות על המרידיאנים, דבר התורם לזרימה תקינה של הצ'י, לאיזון תפקודו של הגוף, לחיזוקו וריפויו. מדובר במאות נקודות שונות על גבי העור אשר לאורך אלפי שנים זוהו ומופו על ידי מרפאים סינים, כאשר לכל נקודה ולכל שילוב של מספר נקודות יש השפעה ייחודית. בנוסף לכך, גם לסדר שבו נדקר הגוף, עומק הדקירה, משך השהיית המחטים וסדר הוצאתן ישנה חשיבות והשפעה ייחודית.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים