צרו קשר

דיקור סיני להיפוך עובר

 
לא אחת, נשים מגלות בשליש האחרון של ההיריון שהעובר לא התהפך למנח ראש, ובמידה שמצב זה לא ישתנה הוא עשוי להוביל ללידה מורכבת במנח עכוז או לחילופין לניתוח קיסרי. הרפואה הסינית מציעה לכם אפשרות אחרת להיפוך עובר באופן טבעי.
 
חשיבותו של היפוך העובר
 
במהלך השבוע ה-34 או ה-35 של הלידה העובר אמור להתהפך למנח ראש, הנחשב כמצב אידיאלי ללידה, כאשר ראשו כלפי מטה ורגליו למעלה. במידה והתינוק לא התהפך, והוא נמצא במנח רוחב או עכוז, עולה קושי בביצוע לידה טבעית ולא אחת יש צורך בהתערבות של צוות הלידה ואף בניתוח קיסרי. יש לציין כי לידת עכוז כמעט שאינה מתבצעת בישראל בהיותה נחשבת למסוכנת, כשהסיכון עולה מעצם העובדה שבימינו מעט מאוד מילדות ורופאים התנסו בסוג זה של לידות. עוד חשוב לדעת כי ניתן לבצע היפוך עובר בבתי החולים על ידי מניפולציה של העובר, באמצעות לחיצות ואף על ידי תרופה המרפה את הרחם. סיכויי ההצלחה של היפוכים אלו אינם מאוד גבוהים, ונעים בין 45 אחוז ל-70 אחוזים. מלבד זאת, מדובר בהליך כואב ולא נעים לאישה ההרה.
 
היפוך עובר באמצעות דיקור סיני
 
מלבד האופציות המוצעות על ידי הרפואה מערבית קיימת אפשרות נוספת של דיקור סיני להיפוך עובר המבוצעת במרפאות ד"ר רון. מדובר בהליך טבעי, מוצלח ומוכר להיפוך עובר הנדרש עד ל- 3  טיפולים, ואשר הצלחתו עומדת על 90 אחוזים. זאת, ללא הפעלת לחץ חיצוני על הרחם. ההליך מבוצע בין שבוע 36 לשבוע 38 ובמהלכו דוקרים נקודות ספציפית בעור ומחממים אותן. כתוצאה מכך, גוף האישה נרגע ומפריש את ההורמונים האחראיים על היפוך העובר למנח ראש, ובמרבית המקרים ההיפוך עצמו מתרחש מאליו.
 
 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים