צרו קשר

דיקור סיני למיגרנה

 
אם אתם סובלים ממיגרנות קשות הגורמות לכאבי ראש ומחושים שמונעים מכם לתפקד, אתם בוודאי יודעים שלרפואה המערבית אין מזור לבעייתכם. כל שהיא יכולה לעשות הוא להעמיס עליכם תרופות לשיכוך הסימפטומים. באמצעות הרפואה הסינית תוכלו להקל על הסימפטומים ואף להתרפא מהבעיה לצמיתות.
 
הבעייתיות של הטיפול הקונבנציונלי במיגרנה
 
לטיפול במיגרנות הרפואה המערבית מציעה רק תרופות חזקות, אשר מסייעות בהקלת הכאבים בחלק מהמטופלים. בנוסף לכך, מדובר בתרופות ממשפחת הטריפטמינים שגורמות לתופעות לוואי רבות. כפועל יוצא מכך, אנשים רבים בוחרים באלטרנטיבה אחרת, טבעית והרבה יותר יעילה, של  דיקור סיני למיגרנה.
 
דיקור סיני לטיפול במיגרנות
 
טיפולי דיקור סיני מסייעים בהקלת חומרת התקף המיגרנה, מפחיתים את תדירות ההתקפים, ואף יכולים להעלימם לצמיתות. במהלך הטיפול יידקרו נקודות ספציפיות בעור, דבר הגורם לפתיחת חסימות אנרגטיות, להרפיית שרירים, הפחת לחץ ומתח ולהקלה בכאב. בהמשך, הדיקור מוביל את הגוף לאיזון ולריפוי עצמי הדרגתי של המיגרנה. טיפולים אלו יכולים לשמש הן להקלה מיידית על כאב אקוטי, והן כטיפול מונע סדרתי למי שסובל ממיגרנה כרונית.
 
כיצד דיקור סיני מטפל במיגרנה
 
שלא כמו הרפואה המערבית, המטפלת בסימפטומים של המיגרנה, מטרת הדיקור הסיני היא להגיע לשורש הבעיה ולפותרה. הבעיה מטופלת על ידי איזון הגוף תוך התמקדות בגורמים העומדים בשורש הכאבים. בנוסף, טיפולים אלו משלבים גם תזונה וצמחי מרפא, המותאמים באופן אישי לכל מטופל.
 
 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים