צרו קשר

דיקור סיני לפוריות


הדרך להפוך להורים אינה תמיד קלה ודברים לא קורים בן יום. הסטטיסטיקה מראה כי לפחות עשרה עד חמישה עשר אחוזים מהאוכלוסייה בעולם המערבי סובלים מבעיות פוריות שונות. בעיות פוריות ידועות כמתסכלות ויוצרות מתח בין זוגות רבים, מתח זה רק יגביר את חוסר הפוריות. כיום גם הרפואה המשלימה מציעה סוגי טיפול לבעיות הפוריות, ביניהן טיפולי דיקור סיני לפוריות. ממחקרים שהתפרסמו לאחרונה עולה כי הרפואה הסינית מגיעה להישגים משמעותיים בטיפולי הפוריות ועובדה זו נותנת תקווה לזוגות שרוצים ילד ואינם מצליחים להרות.
סממן לבעיית פוריות הוא חוסר הצלחה להרות במהלך תקופה העולה על כמה חודשי קיום יחסי מין קונבנציונליים ללא שימוש באמצעי מניעה. הסיבות העיקריות השכיחות אצל נשים לבעיות פוריות הן הפרעות הורמונליות, דלקות באיברים פנימיים, מבנה בלתי תקין של השחלות, הרחם או צוואר הרחם ומצבים בריאותיים שונים המקשים על היכולת להתעבר. אצל גברים הבעיות השכיחות ביותר הן: מחסור בתאי זרע, ליקויים במבנם ובתנועתם של הזרעים ומספר נמוך של תאי זרע. הרי זה הגיוני כי לאחר חודשי ניסיון ללא הצלחה, יתווסף למשוואה לחץ נפשי והוא רק יחריף את התופעה ויסב תסכול רב לשני בני הזוג.

קשר הרפואה הסינית לעזרה בבעיות פוריות
כיום, מספר הזוגות שפונים לעזרה ממרפאות לרפואה משלימה גדל מאד ומבין כל סוגי הטיפולים האלטרנטיביים, רפואה סינית הוכיחה עצמה כיעילה יותר לבעיות פוריות. הרפואה הסינית דוגלת בשיטות אחרות מטיפולי פוריות קשים ומפרכים, אחוזי ההצלחה שלה גבוהים יותר ומסתיימים בהיריון. מומלץ מאד לפנות לטיפולים ברפואה סינית לפני טיפולים הורמונליים שמלווים אתכם בתופעות לוואי והפריות חוץ גופניות.

טיפולי דיקור סיני לפוריות
מחקרים מפורסמים מגלים שנשים שהתחילו בטיפולי הפריה חוץ גופית בשילוב עם טיפולי דיקור סיני לפוריות נחלו אחוזי הצלחת קליטת עובר גדולים יותר באופן משמעותי ביחס לנשים שעשו טיפולי הפריה חוץ גופית בלבד. בגדול ובכלליות, סיבות לממצאים המרשימים מעידות כי טיפולי הפריה חוץ גופית עושים את תפקידם במפגש בין הזרעים לביציות, אך הם לא נוגעים בבעיות של מצב ורירית הרחם, הנחוצים לקליטה נכונה. טיפולים ברפואה הסינית חיוניים לבנייה של רירית רחם בכך שעוזרים בשליחה של דם באיכות טובה לרחם ובזרימה תקינה של דם באיברי רבייה.
 

 
 
 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים