צרו קשר

טיפול טבעי באלרגיה

 
כל מי שסובל מאלרגיות מכיר את אוזלת ידה של הרפואה מערבית בפתרון התופעות, שכן היא מסוגלת לספק רק תרופות להקלת הסימפטומים לזמן מוגבל, מבלי לפתור את הבעיה לצמיתות. מנגד, טיפולי רפואה סינית יכולים לתת מענה טבעי ומצוין לבעיה. הטיפולים מבוססים על דיקור, צמחי מרפא ותזונה נכונה, ועשויים בהחלט להוביל להקלה משמעותית באלרגיות ואף למונען.
 
תופעת האלרגיה והמענה שיש לרפואה מערבית
 
אלרגיות בתצורותיהן וסיבותיהן השונות הן אחת התופעות היותר נפוצות בעולם, ממנה סובלת כרבע מהאוכלוסייה. בין היתר, אלרגיה יכולה לנבוע מרגישות למזון מסוים, לאבקני צמחים, פרוות בעלי חיים, ללטקס, עקיצת דבורה או לאבק. התגובה האלרגנית נובעת מתגובה מוגזמת של מערכת החיסון במהלך מאבקה עם גורמים חיצוניים שחודרים אליה ובאים עימה במגע. התגובה יכולה להתבטא בשלל סימפטומים בדרגות חומרה שונות, כדוגמת נזלת, פריחה, קשיי נשימה, דלקות, כאבי ראש, שלשולים, גרד בעיניים ונפיחות. מול בעיות אלו ניצבת הרפואה המערבית חסרת אונים וכל שיש בידה לספק הן תרופות חזקות אנטי היסטמיניות, או תרופות על בסיס סטרואידים שאינן פותרות את הבעיה. מאידך, תרופות חזקות אלו פוגעות במערכת החיסון, ולא אחת יש לנוטלן כל החיים.
 
טיפול טבעי ויעיל באלרגיות
 
טיפול טבעי לאלרגיה בגישת הרפואה הסינית, לא רק שיש באפשרותו למנוע ולמגר אלרגיות רבות ושונות, אלא הוא גם תורם על הדרך לחיזוק הגוף ושיפור תפקודו. מדובר בסדרת טיפולים באמצעות דיקור וצמחי מרפא טבעיים, המאזן ומחזק את כלל מערכת החיסון, מקל על סימפטומים של האלרגיה וגם מאפשר לגוף להתמודד באופן תקין עם חומרים שונים הגורמים לתגובה אלרגנית. כל אלו מובילים להפחתה ניכרת בתגובת הגוף ואף עשויים להעלים לגמרי את התופעה.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים