צרו קשר

רפואה סינית נשירת שיער

נשירה של שיער הראש מוכחת כתופעה שכיחה מאד אצל גברים, נשים ואף ילדים. בכל הגילאים, נשירת שיער מדאיגה אותנו, מטרידה את חיי היומיום שלנו ואפילו פוגעת בכושר האונות בצורה פסיכולוגית. תופעה זו הוכחה כמורידה את רמת הביטחון העצמי ולכן רבים מטפלים בה. התמודדות רפואה סינית נשירת שיער נחלה הצלחה רבה, בין אם מדובר באנשים בריאים, חולים או מבוגרים ששיערם נושר.

סיבות לנשירה של שיער
חלק מהסיבות מוכחות וחלקן קיימות בהסתמך על ניסיון מעשי. במרבית מהמקרים ניתן לנטרל את הסיבות על ידי טיפול נכון ולשפר את המצב.
  • גנטיקה-  את הגנטיקה לא ניתן לשנות, אך כפי שקיבלנו אותה במתנה, ניתן לפתח אותה או להחליט שלא. בעזרת אורח חיים בריא ובחירות נכונות ניתן להאט את התהליך הגנטי ואפילו לגרום לו לדלג מעלינו, משמע לא לפתוח את המתנה הספציפית הזאת.
  • חוסר איזון הורמונלי - על מנת לשפר קצב של גדילת שיער, ניתן לצמצם הורמונים גבריים מסוימים שגורמים לכיווץ של נימי דם באזור של שורשי השיער.
  • מחסור בוויטמינים ומינרלים - תזונה לא מאוזנת ואורח חיים לא מאוזן באופן כללי, ידועים כפוגעים בוויטמינים ומינרלים החיוניים לגופינו ולשורשי השיער בפרט. בדיקת מעבדה יכולה לבדוק את חלקם של הוויטמינים והמינרלים, את אלו שלא ניתן לבדקם - ניתן להסיק עליהם מאופי התפריט התזונתי כי הם חסרים. במצבי נשירת שיער, ויטמינים ומינרלים חסרים יהיו קומפלקס B 12 – B, ויטמין A, אבץ, סידן, מגנזיום, גופרית, ברזל, ויטמין d,ויטמין E. קיימות מרפאות שבודקות את שורשי השיער ומאבחנות את החסרים בדיוק מרשים.
  • מתח וסטרס - מתח רגשי ומנטלי לאורך זמן יגרום גם הוא לדילול במרכיבים חיוניים של הגוף, ישחרר רדיקלים חופשיים ויגרום לנשירת שיער בעקיפין.
  • נטילת תרופות - קיימות תרופות שגורמות להתדלדלות בוויטמינים ומינרלים של הגוף ולירידה בתפקוד איברינו הפנימיים.
  • מחסור בחלבון - חלקו הגדול של השיער עשוי מחלבונים. תזונה מודרנית מעשירה עצמה מחלבון מהחי, אך במקרי עודף בחלבון האיברים הפנימיים נחלשים ומעודדים נשירה של שיער.
רשימת סיבות עוד ארוכה וכוללת בין השאר גם גורמי נשירת שיער כמו שינויים הורמונליים, מחסור בחלבון אצל צמחוניים, זרימה לקויה של דם לראש, מחלות וטיפולים, חולשה במערכת החיסונית וטיפולים תרופתיים המשפיעים על איכות וכמות השיער.

רפואה סינית נשירת שיער אצל ד"ר גדעון רון
במרבית המקרים יגיעו אנשים לטיפולי רפואה סינית במטרה אחרת ובמקביל יהיה קשר אבחוני בין שתי התלונות והם יטפלו גם בבעיה זו. האבחון ייעשה על ידי תשאול, בדיקות דם ואבחנת דופק. בסיומו יומלץ איך להתמודד עם בעיית הנשירה. טיפולי רפואה סינית נשירת שיער ילמדו כיצד להתמודד בעזרת תזונה ומאמצי המטופל לשנותם, תוספי תזונה במקרי חסרים, צמחי מרפא במידת הצורך ודיקור סיני שהוא מנצח התזמורת. בדקו תיווכחו לדעת כי ד"ר גדעון רון יעזור לכם בבעייתכם.


 
 
      ד"ר גדעון רון © כל הזכויות שמורות  

לייבסיטי - בניית אתרים